Mocny1.pl

Kontener Handlowy

Twój nowy sklep w kontenerze

Nowoczesne rozwiązanie i korzystna lokalizacja to klucz do sukcesu działalności. Kontenery handlowe to wszystko zapewniają! Taki obiekt to idealny sposób na rozpoczęcie nowej działalności oraz rozwój istniejącej niemal w dowolnym miejscu. Postaw na lokal dopasowany do indywidualnych potrzeb.🙂

Kontenery handlowe

Od teraz możesz prowadzić swoją działalność w dowolnym miejscu i w ulubionym stylu. Przenośne kontenery handlowe zapewniają szerokie możliwości modyfikacji i indywidualnego dopasowania do potrzeb działalności. Zarówno wnętrze, jak i wygląd zewnętrzny podlegają zmianom. Dodatkowym atutem jest możliwość łączenia modułów w celu budowania odpowiedniej przestrzeni handlowej. 

Kontenery Handlowe

sklep z kontenerów morskich

Sklep z kontenerów

Dopasuj przestrzeń do potrzeb działalności, bazując na gotowych modułach lub skorzystaj z usługi indywidualnego projektowania. Dla nas najważniejsze jest, by sklep z kontenerów spełniał się w swojej roli, nawet jeśli wymaga to od nas dodatkowych modyfikacji. Oferowane przez nas obiekty są w pełni przystosowane do użytkowania i wyposażone w strefę sanitarną oraz socjalną, które można również zaaranżować we własnym zakresie. Dbamy o wysoką jakość materiałów oraz perfekcyjne wykonanie, co przekłada się na trwałość obiektu. Kontenery modułowe to rozwiązanie, które zapewnia duże możliwości lokalizacyjne, ponieważ można je transportować w nowe miejsca.

Przestrzeń obiektu dopasowana do potrzeb

Nowoczesne kontenery handlowe wnętrze

Kontener handlowy – producent

Pamiętaj, że zamawiając u nas, korzystasz z usług producenta, co pozytywnie wpływa na czas realizacji. Współpracując bezpośrednio z klientem mamy możliwość łatwego kontaktu, który jest kluczowy podczas wprowadzania indywidualnych modyfikacji do projektu.👍

Kontener handlowy jakość i wykończenie

Zarówno wewnątrz, jak i z zewnątrz kontener może być indywidualnie dopasowany pod względem wyglądu. Zmianom podlega kolorystyka, materiał wykończenia oraz ilość i wielkość przeszkleń. Całość wykonujemy z najwyższej jakości materiałów.

Jakie wyposażenie obiektu jest dostępne?

Największą zaletą jest elastyczność projektu. Przenośne kontenery można dowolnie modyfikować również w kwestii wyposażenia. W obiekcie mogą znaleźć się: klimatyzacja, ogrzewanie,  wentylacja, rolety antywłamaniowe itp.

Cena kontenera handlowego

Na ostateczną cenę obiektu składa się wiele czynników od ilości wykorzystanych modułów po dodatkowe wyposażenie i indywidualnie przystosowane rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu w celu przygotowania dedykowanej oferty, w tym wyceny obiektu. 

Skontaktuj się z nami i uzyskaj wycenę