przenośne kontenery

Czy przenośne kontenery zapewniają szybką realizację?

Rozwiązanie, jakim są przenośne kontenery, gwarantuje wiele zalet, a jedną z nich jest szybka realizacja. Proces od pierwszego kontaktu z nami po posadowienie obiektu na gruncie wymaga czasu, jednak to w dużej mierze od inwestorów, jak długo zajmie. Jako zespół składający się z osób odpowiedzialnych za kontakt, projekt, po realizację i transport robimy wszystko, by zapewnić najwyższą jakość i spełnić oczekiwania naszych klientów, również dotyczących szybkości realizacji.

Producent kontenerów mobilnych

Jesteśmy polskim producentem kontenerów mobilnych, co oznacza, że kontakt odbywa się bezpośrednio z nami, co ułatwia proces projektowy, a transport odbywa się na terenie kraju, więc jest znacznie szybszy. Wbrew pozorom kluczowym elementem związanym z procesem realizacji jest inwestor, do którego należą główne decyzje dotyczące przygotowywanego przez nas projektu oraz załatwienie formalności związanych z gruntem. Jeśli decyzje ze strony inwestora związane z obiektem padają szybko, trafia on do działu produkcji w ekspresowym tempie, bywa jednak, że osoba decydująca potrzebuje kilka dni lub nawet tygodniu na podjęcie ostatecznej decyzji. Po stronie inwestora jest również przygotowanie gruntu, a więc dopełnienie formalności związanych z przyłączami i posadowieniem. Przenośne kontenery nie są związane z gruntem, więc nie wymagają specjalnego przygotowania podłoża np. w postaci betonowej płyty.

Profesjonalna obsługa i doradztwo

Realizacja kontenerów jest o wiele mniej wymagająca pod względem formalności od obiektów powstających w tradycyjny sposób, co nie oznacza, że nie wymaga wizyty w urzędzie. Stajemy na wysokości zadania i służymy profesjonalnym doradztwem związanym zarówno z wymaganiami dotyczącymi działki, jak i samym obiektem. Na podstawie doświadczenia i wiedzy proponujemy indywidualne rozwiązania, które odpowiadają na potrzeby inwestorów. Aktywnie uczestniczymy w procesie projektowym, dzięki temu zarówno powierzchnia, układ pomieszczeń, jak i wygląd zewnętrzny i wewnętrzny są realizowane według oczekiwań klientów. Dbamy o to, by przenośne kontenery powstawały na czas, zgodnie z założeniami przyjętymi podczas zamówienia.