wyposażenie kontenrów

Wyposażenie kontenerów mieszkalnych, socjalnych i usługowych

Rozwiązanie, jakim są kontenery, sprawdza się w wielu branżach, w tym w mieszkaniówce. Duża popularność, którą cieszą się obiekty tego typu, dyktowana jest ich szerokimi możliwościami zastosowania, niewygórowaną ceną oraz szybką realizacją. W naszej ofercie dostępne są gotowe moduły kontenerów o różnym przeznaczeniu oraz możliwość skorzystania z indywidualnego projektu, który powstaje bezpośrednio przy współpracy z inwestorami. Bez względu na typ kontenera można go dodatkowo wyposażyć, zapewniając w ten sposób komfort w korzystaniu z nich.

Co znajduje się w kontenerze?

Wyposażenie kontenerów jest uzależnione od ich przeznaczenia. Kontenery magazynowe, sanitarne czy np. mieszkalne dla zapewnienia odpowiednich warunków potrzebują zastosowania różnych instalacji i rozwiązań. Podstawą, która jest montowana w kontenerach, jest energia elektryczna, dlatego w każdym jest instalacja elektryczna. W przypadku większości realizacji planowana jest część socjalna z kuchnią oraz sanitariaty, takie rozwiązania stosowane są w kontenerach biurowych, handlowych oraz z przeznaczeniem sanitarnym i socjalnym. Instalacja wodna oraz kanalizacja to kluczowe elementy, które montuje się również w kontenerach o przeznaczeniu mieszkalnym. W przypadku obiektów z przeznaczeniem sanitarnym i socjalnym lub zawierających takie strefy montowane są również meble oraz sanitariaty.

Jedną z największych zalet tego rozwiązania jest stan, w jakim obiekty docierają na miejsce. W chwili posadowienia kontenery biurowe i o każdym innym przeznaczeniu są w pełni gotowe do tego, by z nich korzystać. Jedyne, co pozostaje do wykonania inwestorom to urządzenie wnętrza, czyli wniesienie i ustawienie mebli.

Dodatkowe wyposażenie kontenerów

Na życzenie inwestorów w obiektach mogą pojawić się również dodatkowe instalacje i rozwiązania takie jak ogrzewanie, klimatyzacja, rolety antywłamaniowe lub zestaw antywłamaniowy. Dzięki dodatkowemu wyposażeniu kontenery stają się obiektami całorocznymi, które zapewniają bezpieczeństwo bez względu na ich przeznaczenie.

Indywidualny projekt

Wyposażenie kontenerów może być dobierane do potrzeb inwestora bez względu na przeznaczenie obiektu, natomiast usługa projektowania pozwala na dowolne łączenie modułów oraz zmianę ułożenia okien i drzwi, a nawet dzielenia przestrzeni wewnątrz. Ta usługa sprawdza się w szczególności podczas realizacji kontenerów mieszkalnych, które wymagają dostosowania do indywidualnych potrzeb domowników.