stróżówka z kontenera

Stróżówka z kontenera – szybka realizacja, nieduży koszt

Jest wiele działalności i przedsięwzięć, gdzie stróżówka z kontenera stanowi idealne rozwiązanie, od parkingów przez place budowy aż po prywatne osiedla. Do wykonywania wielu prac nie potrzeba zbyt wiele przestrzeni, wystarczy schronienie przed zmiennymi warunkami pogodowymi. Ten małych rozmiarów moduł kontenerowy jest do tego idealny, wykazuje się on dużą praktycznością, dlatego stał się jednym z najczęściej zamawianych obiektów w naszej ofercie.

Najważniejsze cechy, które ma kontener stróżówka

Idealną rozwiązaniem, które spełnia się w roli stróżówki, są przenośne kontenery, których najważniejszymi zaletami są niezwiązana z gruntem forma oraz możliwość transportu. Dzięki niewielkim rozmiarom oraz wadze, taki obiekt można bez problemu przetransportować w inne miejsce na terenie osiedla, czy parkingu, a nawet do innego miasta. To wszystko umożliwia również brak trwałego związania z gruntem. Do postawienia takiego obiektu nie trzeba wykonywać fundamentów, płyty fundamentowej, czy wylewać betonowych słupów, wystarczy ustawić go na betonowych bloczkach. Najważniejsze jest to, aby kontener stróżówka został postawiony w idealnym poziomie, to pozwala na przyjemne korzystanie. Możliwość transportu sprawia, że inwestycja staje się bardzo rozsądna ze względu na szybką realizację, możliwość nowej lokalizacji zgodnie z zapotrzebowaniem, a w przyszłości nawet sprzedaży, gdy stanie się on zbędny.

Gotowa stróżówka z kontenera czy indywidualny projekt?

W naszej ofercie dostępne są gotowe przenośne kontenery typu stróżówka, ale to nie wszystko, taki obiekt można dopasować do indywidualnych potrzeb działalności oraz miejsca posadowienia. Stróżówka może być mała ok. 2,5 na 2,5 m, ale również o wiele większą, np. pełnowymiarowym kontenerem. W naszej ofercie dostępna jest usługa projektowania, w ramach której zajmujemy się tworzeniem obiektów od podstaw, kierując się indywidualnymi potrzebami inwestorów. Stróżówka z kontenera to z założenia mały obiekt, jednak w wielu przypadkach spełnia on więcej niż jedną funkcję i jest łączony np. z pomieszczeniem socjalnym czy sanitariatem. Decydując się na indywidualny projekt, należy pamiętać o tym, że czas realizacji będzie nieco dłuższy niż w przypadku gotowych modułów, jednak nie przekroczy kilku tygodni. Przenośne kontenery to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala w dużej mierze pominąć czas budowy, który w przypadku tradycyjnej metody realizowania budynków jest bezlitosny.