kontenery gastronomiczne

Kontenery gastronomiczne – czy warto?

Branża restauracyjna zapewnia wiele możliwości rozwoju, dzięki różnorodnej kuchni, sposobie serwowania dań, lokalizacji, a nawet samemu lokalowi. Kontenery gastronomiczne to innowacyjna wersja tradycyjnych budek z jedzeniem, zapewniają one jednak o wiele więcej udogodnień które, idą w parze z korzystnym wyglądem. Mobilne kontenery to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy w łatwy i szybki sposób chcą rozpocząć działalność gastronomiczną, w obiecującej lokalizacji. Wystarczy zamówić obiekt, poczekać na realizację, która trwa o wiele krócej niż w przypadku tradycyjnego budownictwa, a następnie go przetransportować i posadowić.

Street Food w kontenerze

Przestrzeń w kontenerze wydaje się mała, jednak by serwować dobre jedzenie nie potrzeba wiele miejsca, a dobrego kucharza. Kontenery gastronomiczne dopasowujemy do indywidualnych potrzeb, na życzenie łączymy moduły w taki sposób, by powstała tylko przestrzeń kuchenna z możliwością wydawania jedzenia na zewnątrz lub z miejscem na stoliki wewnątrz. Konstrukcje modułowe są bardzo ciekawym rozwiązaniem, które pozwala na stworzenie obiektu, który zapewnia ergonomiczne warunki pracy i atrakcyjną przestrzeń dla klientów. Dzięki mobilnej formie, miejsce posadowienia może znajdować się niemal wszędzie, gdzie jest możliwy transport, od starego miasta po podnóża gór. Podczas wyboru miejsca, w którym stanie kontener należy pamiętać o tym, by był na jego terenie dostęp do przyłączy. Posadowienie budynku łączy się również z przygotowaniem podłoża. Wszystkich niezbędnych informacji udzielają nasi specjaliści podczas konsultacji dotyczących inwestycji.

Gastronomiczne kontenery mobilne i indywidualny design

Konstrukcja to połowa sukcesu, istotne jest również to, by kontenery gastronomiczne wyglądały dobrze. Podczas projektowania dbamy o każdy szczegół, używamy wysokiej jakości materiałów, które wyglądają dobrze i sprawdzają się przez wiele lat. Obiekty oprócz przeszkleń wzbogacamy o drewniane elementy, które nadają im lekkości i nowoczesnego stylu. Dbamy o to, by inwestorzy mogli cieszyć się nabytą konstrukcją pod każdym względem również wizualnym