kontenery biurowe

Kontenery biurowe – nowoczesne rozwiązanie dla twojego biznesu

Znalezienie odpowiedniego lokalu do prowadzenia działalności w danym obszarze czasem graniczy z cudem, odpowiedzią w takich i wielu innych sytuacjach są kontenery biurowe. To rozwiązanie stale zyskuje na popularności co nie jest żadnym zaskoczeniem, ponieważ wyróżnia je wiele zalet dotyczących możliwości lokalizacyjnych, oraz standardu wnętrza.

Dlaczego warto wybrać przenośne kontenery biurowe?

Mobilna forma konstrukcji zapewnia wiele możliwości związanych ze zmianą lokalizacji. Mobilne kontenery można transportować w nowe miejsca, gdy wymaga tego świadczona działalność lub np. wyczerpał się zasób potencjalnych klientów w danym miejscu. Niezwiązany gruntem sposób posadowienia obiektu, sprawia, że ilość formalności urzędowych jest minimalna, dzięki temu taki obiekt może stanąć w krótkim czasie niemal w dowolnym miejscu. Zaletą rozwiązania jest możliwość skorzystania z gotowych modułów lub realizacji indywidualnego projektu dopasowanego do potrzeb oferowanych usług. Kontenery biurowe zapewniają idealną ilość miejsca do pracy, przyjmowania klientów, ale również, wydzieloną część sanitarną i część socjalną.

Charakterystyka kontenerów mobilnych

Wymiary podstawowego modułu wynoszą: długość 6,05 m, szerokość 2,43 m, wysokość 2,85 m, to jednak nie wszystko, moduły można ze sobą dowolnie łączyć w formie parterowej lub piętrowej, by osiągać większe powierzchnie spełniające potrzeby działalności. Modyfikacjom podlegają również wygląd zewnętrzny, wewnętrzny, ilość i wielkość okien oraz rozmieszczenie wewnątrz przestrzeni socjalnej i sanitarnej.

Zalet biura zlokalizowanego w takim obiekcie jest wiele od przestrzeni, zapewnienia dobrych warunków do pracy po stylowy wygląd i niedużą przestrzeń do ogrzewania zimą i klimatyzowania latem, co zdecydowanie wpływa na budżet działalności. Możliwość wybrania dowolnej lokalizacji bez konieczności budowania fundamentów lub płyty betonowej, to kolejna oszczędność dla firmy nie tylko pod względem finansowym, ale również czasu. Duże możliwości lokalizacyjne pozwalają otwierać się na nowych klientów i czerpać jeszcze większe korzyści w działalności. Kontenery biurowe to odpowiednie rozwiązanie dla wielu branż, to jednak nie wszystko, co w swojej ofercie ma producent kontenerów Mocny1. Poznaj bliżej ofertę i rozwijaj swoją działalność lub rozpocznij nową w korzystnej lokalizacji.