kontenery handlowe

Przenośny biznes – kontenery handlowe

Jednym z najlepiej rozwijających się działów światowej gospodarki jest handel. W celu zaistnienia w handlu, trzeba wybrać dobre produkty, skupić się na grupie docelowej, ale również postawić na odpowiednią lokalizację, która przyciągnie klientów. Kontenery handlowe to rozwiązanie, które pozwala dowolnie dobierać lokalizację do założeń działalności. Konstrukcje tego typu mają wiele zalet, z którymi warto się zapoznać.

Indywidualne dopasowanie kontenerów handlowych

Przedstawiamy rozwiązanie, które zapewnia wiele możliwości działalnościom opierającym się na handlu. Kontenery mobilne pozwalają na szybką realizację powierzchni użytkowej dopasowanej do indywidualnych potrzeb inwestora. Obiekty składają się z gotowych modułów dostępnych na stałe w naszej ofercie lub są projektowane na podstawie potrzeb zamawiającego oraz możliwości docelowej lokalizacji. Indywidualizacji dotyczy powierzchnia, układ ewentualnych pomieszczeń wygląd zewnętrzny oraz wygląd wewnętrzny. Dzięki tak dużej elastyczności konstrukcja zapewnia wiele możliwości w tym dobudowę do już istniejącego obiektu oraz transport w nowe miejsce.

Kontenery handlowe to szerokie możliwości lokalizacji

Obiekty niezwiązane na stałe z gruntem znacznie łatwiej jest postawić w ciekawych lokalizacjach sprzyjających rozwojowi działalności. Nie trzeba posiadać gruntów na własność, by mógł stanąć na nich kontener handlowy, działka może być dzierżawiona, wystarczy, by doprowadzone były do niej odpowiednie przyłącza, takie jak woda, kanalizacja i energia elektryczna. Niskie zobowiązania względem posadowienia obiektu sprawiają, że realizacja jest szybka i nie wymaga nadzwyczajnych urzędowych pozwoleń, co pozwala na sprawne urzeczywistnienie pomysłu związanego z rozpoczęciem lub rozwojem działalności. Wbrew pozorom taki obiekt może stać się miejscem sprzedaży produktów z różnej dziedziny zarówno w zakresie detalicznym, jak i hurtowym. Dzięki przenośnej formie kontenery handlowe mogą stanąć zarówno na starym mieście jako mały sklepik z pamiątkami, jak i w centrum miasta jako stylowy secondhand. Warto pamiętać o tym, że kontenery usługowe można przetransportować w inne miejsce, ale również zmienić sposób użytkowania np. z handlowej na gastronomiczną lub mieszkalną.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy poszukują innowacyjnego rozwiązania związanego z lokalizacją działalności.