Mocny1.pl

Kontener piętrowy

Dopasuj przestrzeń do swoich potrzeb

Postaw na nowoczesne rozwiązanie, które zapewnia dużą ilość przestrzeni w budynku nawet na niewielkiej działce. Budynek piętrowy z kontenerów zapewnia możliwość łączenia dowolnej ilości modułów i tworzenia powierzchni odpowiedniej do wykorzystania w różnych celach np. prowadzenia działalności lub mieszkania.🙂

Kontenery piętrowe

To rozwiązanie idealne do tego, by zwiększyć potencjał małej działki i wykorzystać go we własnych celach mieszkaniowych lub związanych z działalnością. Kontenery modułowe można łączyć w parterze lub piętrowo dopasowując w ten sposób przestrzeń do indywidualnych potrzeb. Modyfikacjom polega również wyposażenie obiektów oraz ich ostateczny wygląd wewnątrz i zewnątrz.

Kontenery Piętrowe

Kontenery łączone piętrowe

Kontenery łączone

Możliwość łączenia kontenerów zapewnia szereg konfiguracji wpływających pozytywnie na realizację planów inwestora. Przestrzeń niezbędną do mieszkania lub prowadzenia działalności można dzielić piętrowo, tworząc w ten sposób oddzielne strefy (np. stanowisku do kontaktu z klientem i biuro). Decydując się na taką inwestycję, można skorzystać z gotowego projektu lub usługi indywidualnego projektowania, w ramach której zarówno ilość modułów, jak i ich ułożenie względem siebie jest dopasowywana do możliwości działki oraz potrzeb inwestorów. Decydując się na kontenery mieszkalne lub o innym przeznaczeniu warto skorzystać z tej usługi, by jeszcze lepiej dopasować przestrzeń wewnątrz obiektu w tym podział pomieszczeń.

Wnętrze dopasowane do Twoich planów i potrzeb

Nowoczesne kontenery piętrowe wnętrze

Kontener piętrowy – producent

Zamawiając u nas, korzystasz z usług polskiego producenta. Bezpośredni kontakt z nami znacznie skraca czas realizacji, a przede wszystkim drogę komunikacji. W naszej ofercie dostępne są kontenery piętrowe, które wyróżniają się wysoką jakością materiałów oraz wykonania. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.👌

Kontener piętrowy wykończenie

Produkowane przez nas obiekty, wyróżnia wysoka jakość materiałów oraz staranność wykonania. Wiele elementów wykończeniowych można indywidualnie dopasować, jednak niezmiennie podstawą jest solidna konstrukcja.

Jakie wyposażenie zawiera kontener

Dużą zaletą jest elastyczność projektu. Przenośne kontenery można dowolnie dopasowywać również w kwestii wyposażenia. Na życzenie w obiekcie montowane jest ogrzewanie, klimatyzacja, rolety antywłamaniowe itp.

Cena kontenera piętrowego

Ostateczna cena obiektu jest zależna od wielu czynników związanych z personalizacją projektu. Kluczowym elementem jest ilość wykorzystanych modułów oraz zastosowane dodatkowe wyposażenie. Zapraszamy do kontaktu w celu przygotowania oferty.

Skontaktuj się z nami i uzyskaj wycenę